Contactpersonen

Vind hieronder uw contactpersoon voor uw gewenste afdeling of land.

Verkoop 

Verkoop Nederland
Arwin Koens
Telefoon: +31 (0)6 539 60 712
E-mail: arwin.koens@welgro.nl

 

Verkoop Duitsland
Maikel Albers
Mobiel: +31 (0)6 232 82 496
E-mail: maikel.albers@welgro.nl

 

Verkoop Hongarije
Istvan Illes
Telefoon:  0036-30-546-5774
E-mail: istvan.illes@welgro.hu

 

Verkoop UK & Ierland
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: sales@welgro.co.uk

 

Verkoop Binnendienst
Jos Tuinte
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
Mobiel: +31 (0)6 227 45 630
E-mail: jos.tuinte@welgro.nl

 

 

Service

Service Manager
Jeroen Fiks
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: servicecenter@welgro.nl

 

Welgro Fleet Management UK & Ierland
Michael Simpson
Telefoon: +44 (0)794 738 70 57
E-mail: mike.simpson@welgro.co.uk

 

Verkoop België
Jos Tuinte
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
Mobiel: +31 (0)6 227 45 630
E-mail: jos.tuinte@welgro.nl

 

Verkoop Polen
ELDA Sp. z o.o. Maciej Prósiński
Telefoon/ fax: 00 48 89 625 29 69
Mobiel: 00 48 694 448 340
E-mail: maciek@eldanidzica.pl

 

Verkoop Israel
Ami Zagagi
Telefoon: 00972-544 271 210 (7051)
E-mail: ami@zagagi-il.com

 

Verkoop landen overig
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: verkoop@welgro.nl

 

Verkoop onderdelen
Günter Eggink
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: onderdelenverkoop@welgro.nl of ge@welgro.nl

 

 

Service/reparatie
Eugène Beemers
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: eugene.beemers@welgro.nl

Afgeleverde opleggers

Diekgerdes Landhandel (D)
Baert Mengvoeders NV (B)
Raiffeisen Warenhandel Halle GmbH & Co. KG (D)
ForFarmers UK LTD (UK)
Transport Viatrans (B)
H. Bröring GmbH & Co. KG (D)
ForFarmers UK LTD (UK)
RWG Lohne eG (D)
ForFarmers Langförden GmbH (D)
Meer afgeleverde bulkwagens